Dziennik elektroniczny

Uprzejmie prosimy wszystkich Uczniów i ich Rodziców, aby podali do wychowawcy wszelkie zmiany adresów mailowych służących do logowania się oraz założenia konta w dzienniku tym, którzy go jeszcze nie mają.

Zapraszamy do czynnego elektronicznego śledzenia przez Internet postępów w nauce. W dzienniku będą podawane także informacje o sprawdzianach, uwagi z lekcji i wybrane ważniejsze zadania domowe. Poniżej podajemy instrukcję zakładania konta i adres dziennika.

Instrukcja zakładania konta:

Klikamy na adres dziennika: https://uonetplus.vulcan.net.pl/nowysacz/

Klikamy „Zaloguj się”.

Klikamy: „Załóż konto” i postępujemy według instrukcji na ekranie.

Podajemy swój adres e-mail, który został wpisany w system dziennika (podany do wychowawcy), potwierdzamy autentyczność operacji „nie jestem robotem” i naciskamy przycisk „Wyślij wiadomość”. Na podany adres e-mail system wyśle wiadomość zawierającą dalsze instrukcje.

Logujemy się podając jako login adres e-mail.

Podobnie odzyskujemy hasło i dostęp do konta.