Nasza szkoła przystąpiła do tej akcji już po raz 7.

Przez cały tydzień intensywnie przygotowywaliśmy się do tego wydarzenia. Powstawały plakaty, hasła, które ozdabiały szkolne korytarze. Wśród wykonanych prac najlepsze zostały nagrodzone:

I m – Filip Bodziony, Arkadiusz Górski, Dariusz Górski, kl. VII b

II m-  Hubert Nowak, kl. III a

III m-  Anna Dobosz, Rita Nowak, kl. VI a i Milena Migacz, kl. VII a

W czwartek, 16.11.23 uczniowie z klas 3-8 na terenie szkoły w 4 komisjach egzaminacyjnych sprawdzali znajomość tabliczki mnożenia. Wszyscy uczniowie z  tych klas oraz chętne osoby dorosłe losowały kupon z pięcioma różnymi działaniami.  Certyfikat „Eksperta tabliczki mnożenia” mogli zdobyć ci, którzy rozwiązali bezbłędnie wszystkie zadania w określonym czasie.

Wszystkim zwycięzcom GRATULUJEMY!

Dziękujemy p. Natalii Doruli za przeprowadzenie konkursów, a wszystkim egzaminatorom i asystentom za pomoc:

W piątek kl. 5a i 7b w ramach powtórzenia zmagały się z dominem matematycznym.

W kl. 5a  zwycięzcą został Szymon Majerski, a w kl. 7b Krzysztof Basiaga i Piotr Piotrowski.

W XIII Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia przepytanych zostało  159 uczniów. Wszyscy otrzymali „Certyfikat Eksperta tabliczki mnożenia”.  Również wszyscy przepytani dorośli zdali egzamin.

Koordynatorzy:                p. Jolanta Łopatka,  p. Joanna Wielgus,    p. Małgorzata Zając