16 listopada klasa Va była na wycieczce w Krakowie. Najpierw odwiedzili krakowskie ZOO które znajduje się na terenie Lasu Wolskiego, na wzgórzu Pustelnik. Uczniowie chętnie i z ogromnym zaciekawieniem zwiedzali ogród pełen dzikich zwierząt. Na terenie ogrodu w mini ZOO dzieci mogły pogłaskać i nakarmić zwierzęta min. kucyki, lamy, osły oraz kozy karłowate. Następnie z ZOO pojechali zwiedzać Muzeum Lotnictwa, które mieści się na historycznym lotnisku Rakowice-Czyżyny. Uczniowie mogli podziwiać dziedzictwo polskiego i światowego lotnictwa, posłuchać opowiadania przewodnika o jego fenomenie, rozwinąć zainteresowania nauką i techniką oraz poznać pozytywne wzorce patriotyczne i wychowawcze poprzez upamiętnianie losów i postaw lotników polskich walczących o niepodległość Rzeczpospolitej.