21 marca jest to dla uczniów klasy drugiej wyjątkowa data w kalendarzu. Uczniowie czekali na ten dzień z niecierpliwością wiedząc, że rozpoczyna się wtedy nie tylko kalendarzowa wiosna, ale również „Tydzień Wiosenny” w naszej szkole. Tydzień ten został spędzony w niecodzienny sposób. Wszyscy ubierali się inaczej niż zwykle. Królowały różnobarwne stroje, zabawne fryzury, nakrycia głowy, koszulki założone na lewą stronę i kolorowe dodatki. Należy jednak pamiętać, że wiosna to nie tylko czas kolorowych ubrań, lecz także okazja do tego aby przyjemnie wspólnie spędzić czas. W związku z tym uczniowie przygotowali następujące atrakcje:

  • Festiwal Piosenek Wiosennych
  • Dzień Bez Plecaka
  • Wiosenną Lekcję Informatyki
  • Balonową Panią Wiosnę
  • Dzień Szalonych Fryzur

Nie zabrakło również zadania wymagającego aktywności plastyczno-technicznej. Uczniowie z ogromnym zapałem i zaangażowaniem wykonywali wiosenne ogródki. Na zajęciach tych gościliśmy uczniów z Ukrainy, którzy bardzo chętnie włączyli się do pracy.