26 stycznia 2024 roku odbył się XXIV Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek „Hej, Kolęda, Kolęda”. Organizatorem przeglądu był Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 5 w Nowym Sączu oraz Parafia NSPJ w Nowym Sączu.

Nasza Szkoła zdobyła Wyróżnienie w Konkursie. Zespół „(Nie)oczywiste Dźwięki” jako jedyny zaprezentował w całości umiejętności i talenty Dzieci – śpiewając i grając na instrumentach w całości „na żywo” bez pomocy Nauczycieli i podkładów karaoke. Dzieci przebrały się za „barwnych kolędników” z Kolędową Gwiazdą, co również było innowacją konkursową.
Zespół wystąpił w składzie:
MUZYKA:
Marcel Łukasik z kl. 8 – Akordeon
Zuzanna Drożdż z kl. 7 A – Skrzypce
WOKAL:
Pola Smoleń z kl. 1 B
Maja Chruślicka, Oliwia Głowacka i Wiktoria Pasionek z kl. 2
Jakub Znamirowski z kl. 3 – Wokal
Wiktoria Zawiślan, Gabriela Michalik i Szymon Majerski z kl. 5
Aranżację wokalno – Instrumentalną Dzieci przygotował Ks. Tomasz Biernat