W ramach tygodnia karnawałowego we wtorek w naszej szkole motywem przewodnim  były Walentynki, święto zakochanych pod hasłem ,,Czerwono Walentynkowo”. Wyjątkowy dzień wyrażania sympatii czy przyjaźni. Uczniowie jak i nauczyciele przybyli do szkoły na czerwono. Tradycyjnie zorganizowano pocztę walentynkową. Uczniowie chcieli przekazać życzenia swoim sympatiom, dzień wcześniej rzucali własnoręczne wykonane serduszka kartki walentynkowe do specjalnej skrzynki. Samorząd Uczniowski jako Walentynkowy Listonosz rozdawał pocztę w czasie zajęć lekcyjnych. W klasach częstowali chłopcy lizakami w kształcie serca. Można było z tablica dać swojej walentynce miłe słowo. Do wykonania zdjęć wykorzystaliśmy aparat z projektu #LaboratoriaPrzyszłości.