Dnia 15 czerwca w naszej świetlicy odbył się Świetlicowy Turniej
Sportowo-Logiczny. Uczestnicy mieli za zadanie jak najszybciej pokonać
przygotowany tor przeszkód, a następnie ułożyć puzzle. O końcowym wyniku
decydowała suma czasów uzyskanych w obu konkurencjach.
🥇 I miejsce –  Karolina S. kl. 1
🥈 II miejsce – Alicja O. kl. 1
🥉 III miejsce – Maksymilian D. kl. 1
Rywalizacja przebiegała w duchu fair play, a dzieci wykazały się nie
tylko sprawnością fizyczną, ale również koncentracją, spostrzegawczością
i wytrwałością. Emocji nie brakowało aż do samego końca!
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom zaangażowania i sportowej
postawy, a zwycięzcom życzymy kolejnych sukcesów. Dziękujemy za wspólną
zabawę i już dziś zapraszamy na następne świetlicowe wyzwania!