.

27 września 2024r. w naszej szkole miało miejsce wyjątkowe wydarzenie – „Eko Piknik

Rodzinny” – Szkoła Podstawowa nr 11 w Nowym Sączu

Był to dzień pełen atrakcji, nauki i zabawy, zorganizowany z myślą o ochronie środowiska i promowaniu ekologicznych postaw wśród naszych uczniów oraz ich rodzin.

Głównym punktem wydarzenia było spotkanie z EkoBoxami –to zestawy dziewięciu interaktywnych ekostanowisk, które umożliwiły edukację w formie warsztatów.

Stanowiska: BAWEŁNIANE TORBY, BOMBY NASIENNE, EKO BRELOKI, EKO HERBATA, KOŁO FORTUNY, SOLE DO KĄPIELI, EKO BIŻUTERIA, EKO MEDALIONY, EKO MAGNESY

Każdy uczestnik  miał możliwość wykonania unikalnego rękodzieła, które mógł zabrać do domu. Uczestnicy mieli szansę zdobyć wiedzę na temat ochrony powietrza oraz szeroko pojętej troski o środowisko. Projekt miał na celu zwiększenie świadomości ekologicznej społeczności szkolnej, aby wpłynąć na proekologiczne nastawienia mieszkańców.

Dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do nas tego dnia i wspólnie z nami działali na rzecz lepszego jutra!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia na naszej stronie internetowej i Facebooku

„Zadanie Finansowane ze Środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej”.