Dnia 6 września uczniowie naszej szkoły brali udział w 15 Festiwalu Biegowym Piwniczna-Zdrój. Biegowe święto dzieci i młodzieży ,, Aktywny Sądeczanin -biegi’’. Zawody składały się z dwóch modułów: zawody drużynowe i biegi indywidualne. Reprezentacja szkoły brała udział w czterech konkurencjach: odbijanie pomiędzy sobą piłką siatkową, rzut piłeczką do celu, skok w dal z miejsca, dziewczynki- przeskoki na skakance do tyłu z odbicia obunóż, chłopcy -żonglerka piłką nożną. Biegi indywidualne były na dystansach: I-III -300m, IV-VI -600m, VII-VIII -800m. Na uczestników każdego dystansu po dotarciu do mety był medal. Nasza drużyna w zawodach drużynowych zdobyła II miejsce Gratulujemy !!! Dostaliśmy jeszcze nagrodę specjalną dla Karola z klasy IV Gratulujemy !!!