21.03.- Dzień wsparcia dla ludzi z zespołem Downa- Dzień kolorowych skarpetek. Celem ubrania przez uczniów dwóch różnych skarpetek było podniesienie świadomości na temat tego zaburzenia.  Odbyła się pogadanka na temat choroby zespołu Downa.

22.03- Wyjście do kina- Film „uncharted”.

We wtorek klasa 4a i 5a wybrały się do kina na film przygodowy „Uncharted”. W drodze powrotnej poszukiwaliśmy wiosny. Pogoda nam to zdecydowanie ułatwiła.

23.03- Dzień szalonej fryzury.

Środa była dniem szalonej fryzury. Widać było wielkie zaangażowanie i fantazje. Kwiaty, kolorowe warkocze, kokardy, cebule, postawione lub celowo przylizane włosy. Trzeba przyznać, że uczniowie 4 a mają wiele pomysłów. Ciekawe ilu z nich zostanie fryzjerami?

24.03- Dzień bez plecaka.

W czwartek tradycyjny plecak został zastąpiony innym odpowiednikiem. Uczniowie przynieśli książki między innymi w futerałach na gitarę, walizkach, workach, poduszkach, torbach, kosmetyczkach, pudełkach. Dla pilnego ucznia brak plecaka nie jest przeszkodą w byciu przygotowanym na zajęcia.

25.03- Dzień projektanta mody.

W piątek uczniowie mogli ubrać się do szkoły według własnego pomysłu. Były to ubrania wykonane z różnych materiałów – według własnego pomysłu, jak również nie zabrakło koszuli taty, czy też fantazyjnych kolorów.  Zdecydowanie można powiedzieć, że klasa 4 a otworzyła się na wiosenny świat mody.