Dnia 8 września uczniowie naszej szkoły brali udział w 14 Festiwalu Biegowym Piwniczna-Zdrój Biegowe święto dzieci i młodzieży  ,,Aktywny Sądeczanin -biegi’’ . Zawody składały się z dwóch modułów: zawody drużynowe i biegi indywidualne. W ramach zawodów drużynowych reprezentacja brała udział w czterech konkurencjach: odbijanie pomiędzy sobą piłki siatkowej, rzut piłeczką do celu, skos w dał z miejsca, dziewczynki – przeskoki na skakance do tyłu z odbicia obunóż, chłopcy – żonglerka piłką nożną.

Biegi indywidualne były na dystansach: I-III -300m, IV-VI- 600m, VII-VIII- 800m. Na uczestników każdego dystansu po dotarciu do mety przewidziany jest medal. Zawody Drużynowe wygrywa jedna reprezentacja w kategoriach: klas1-3,klas 4-6, klas 7-8 ,oraz w kategorii szkoły średnie. I miejsce -nagroda finansowa, II miejsce -nagroda rzeczowa, III miejsce -nagroda rzeczowa. Nasza drużyna w zawodach drużynowych zdobyła I miejsce GRATULUJEMY !!!!