22.06.26r. cztery uczennice klas 3b – Ala, Hania, Pola i Róża reprezentowały naszą szkołę w zawodach pływckich klas III nowosądeckich szkół, w których wzięło udział 78 dziewcząt. Dziewczynki wykazały się ogromnym zaangażowaniem, sportową postawą i odwagą w rywalizacji. Jesteśmy dumni z ich wysiłku, determinacji i godnego reprezentowania naszej szkoły. Gratulujemy udziału i życzymy dalszych sukcesów oraz radości z rozwijania swoich sportowych pasji! 



Najnowsze komentarze