29 kwietnia klasę III odwiedziła pani pielęgniarka. Na ciekawych zajęciach pani przypomniała dzieciom jak powinny dbać o swoje zdrowie. Opowiedziała też
o zasadach higieny osobistej, a zwłaszcza higieny jamy ustnej.