W tygodniu w naszej szkole zapachniało świętami🎄Uczniowie z klasy III  piekli przepyszne pierniczki korzenne🍪. Wszyscy doskonale bawili się przy dekorowaniu i ozdabianiu pierników. Całemu wydarzeniu towarzyszyła swiąteczna muzyka🥰