18.06.26r. Odbył się szkolny Dzień Technika jako podsumowanie realizowanej innowacji technicznej w klasach 3a, 3b, 4 i 5. Wydarzenie rozpoczęło się od powitania zaproszonych gości przez Dyrektor szkoły – Panią Martę Platę. W wydarzeniu uczestniczyli Profesor Jan Amos Jelinek – autor innowacji, Dyrektor Wydziału Edukacji i Wychowania w Nowym Sączu – Pani Ilona Kronenberger oraz Pani Joanna Fryzowicz Prezes Zarządu Fundacji Newag. Obecność gości była dla społeczności szkolnej wyrazem uznania dla podejmowanych działań i osiągnięć uczniów.
Dzieci przedstawiały zdobytą wiedzę w praktyczny sposób. Innowacja cieszyła się dużym zaiteresowaniem uczniów. Zajęcia pozwoliły rozwijać zainteresowania techniczne, doskonalić sprawność manualną oraz wzmacniać wiarę we własne możliwości poprzez osiąganie sukcesów w pracy twórczej. Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie.


Najnowsze komentarze